Nákupní košík

Zahradní sestava Maestrale

Hliník a kompozit

Jídelní set Maestrale

Sestava Maestrale220 Tortora 6+1

  Download

  Produkt. list_Musa (produkt-list_musa.pdf - 306 kB)
  Produkt. list_Maestrale220 (produkt-list_maestrale_220.pdf - 233 kB)

  6 stohovatelných hliníkových židlí se skřepinovým sedákem a opěradlem z plastového kompozitu a rozkládací stůl 160-220 x 100 x 73 cm (výška).

  Sestava z kombinovaného materiálu : hliníková základna jak u židlí tak u stolu a konstrukční kompozit, který tvoří sedák i opěradlo židlí a kvalitní desku stolu.Stůl je v základní délce 160cm tvořen dvěma panely a třetí je skryt pod jídelní deskou. Ke stolu při plně rozložené délce 220 cm, tj. pokud jsou využívány všechny tři panely, lze umístit 8 židlí pro pohodlné stolování. Při nastavení obou délek stolu je možnost do středového otvoru umístit slunečník.

  Rozměr židlí : 61x62x89cm (výška), výška sedáku od země 47 cm

  Nosnost židle : 200 kg

  Rozměr stolu : 160-220x100x73cm (výška). Nohy stolu jsou hliníkové, barvené. Deska z kompozitního materiálu DurelTop je připevněna k nohám bajonetovými závity. Každá noha má na svém konci protiskluznou výškově nastavitelnou aretaci.

  Sestava je zdařilým projektem určeným pro restaurační i soukromé využití. Stůl i židle jsou festovní, kvalitní materiály dovolují dlouhodobé využití ve venkovním prostředí. Matová povrchová úprava dokonale imituje design dřeva.

  Ke stol lze objednat libovolný počet židlí.

  Dostupné v barvě tortora, caffe a bílé.

   

   

  B