Nákupní košík

Komodo 5 - ostrov pohodlí

Modulární sestava

Komodo 5 sunbrella lamino

BIANCO-CANVAS Sunbrella Laminato

  Download

  Produktový list Komodo (komodo_5_produktovy_list.pdf - 186 kB)

  Rám je vyroben z kompozitního polypropylenu zpevněného skelným vláknem. Všechny díly se zaklapnou do protikusů a jsou lehce odnímatelné.

  Protiskluzné ochranné koncovky nohou.

  Hmotnost : 61 kg.

  Modulární pohovka je dodávána v základním provedení pro 5 sedacích míst. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje sestavit pohovku do jakéhokoliv tvaru. 

  Rozměry pro základní 5místný modul : 294 cm (délka) x 78 cm ( z jedné strany) x 154 cm ( z druhé strany) x 88 cm (výška)

  Barevná provedení rámů i polštářů jsou možné kombinovat. Jako textilní vrchní materiál je použita  Sunbrella Laminato v odstínu Canvas. Jedná se o 100% akrylové vlákno, hmotnost 275g/m2.  Voděodpudivý materiál, odolný proti skvrnám a plísním. Světlostálost 8/8. Uvnitř potažena polyuretanovou folii, díky které je látka vodotěsná a zároveň si udržuje přirozený vnější pocit tkaniny Sunbrella®. Snímatelný potah. Možnost praní do 30°C. (vnitřní polyuretanový laminovaný povrch by neměl být vystaven působení  přímého slunečního záření).

  Zakoupit lze libovolný počet modulů s polštáři. Pohovku doplní stolek Komodo Tavolino nebo další samostatné křeslo Komodo Poltrona.

  Sestava je určena pro venkovní využití, materiál použitý na rám sestavy je z konstrukčního polypropylenu zpevněného skelným vláknem a je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.

   

   

   

  B