Nákupní košík

Zahradní rozkládací stůl Maestrale

Pro 6-8 osob

Stůl Maestrale 160-220

tortora

  Download

  Maestralle160-220 produktový list (maestrale_2016.pdf - 642 kB)

  Stůl obdélníkový rozkládací v rozměrech 160-220 x 100 cm. Deska DurelTOP tloušťka 40 mm. Nohy stolu a rám je z hliníku barveného práškovou barvou. Nohy s aretacemi na koncích.

  Obdélníkový stůl v základním rozměru 160 cm. Rozšířit desku lze vložením středového dílu na šířku 220 cm. Takto získáte stůl pro pohodlné stolování pro 8 osob. V maximálním rozšíření má stolová deska rozměr 220 x 100 cm. Výška stolu je 75 cm. Pokud středový díl nepotřebujete, je upevněn pod deskou stolu, kde nepřekáží. Hliníková kostra je opatřena venkovním nátěrem polyesterovou barvou v patřičném odstínu. Veškeré plastové části jsou opatřeny ochranným zátěrem, který zaručuje vysokou pevnost a mechanickou odolnost. Princip bezúdržbovosti je vysokým přínosem pro tento druh nábytku. Designově jsou ke stolu Maestralle určeny židle Musa. Lze využít židle Aurora, Alaska nebo Brezza či Marea.

  Deska stolu je vyrobená z tvrzeného plastu Durel Top speciálně vyvinutého firmou Nardi. Deska je vyrobena z vysoce jakostního voděodolného plastu, UV resistanty jsou součástí výrobku. Snadná údržba a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu.

  B