Nákupní košík

Zahradní rozkládací stůl Maestrale

Pro 6-8 osob

Stůl Maestrale 160-220

antracit

  Download

  Maestralle160-220 produktový list (maestralle_produkt-list.pdf - 1286 kB)

  Stůl obdélníkový rozkládací v rozměrech 160-220 x 100 cm. Deska DurelTOP tloušťka 40 mm. Nohy stolu a rám je z hliníku barveného práškovou barvou. Nohy s aretacemi na koncích.

  Obdélníkový stůl v základním rozměru 160 cm. Rozšířit desku lze vložením středového dílu na šířku 220 cm. Takto získáte stůl pro pohodlné stolování pro 8 osob. V maximálním rozšíření má stolová deska rozměr 220 x 100 cm. Výška stolu je 75 cm. Pokud středový díl nepotřebujete, je upevněn pod deskou stolu, kde nepřekáží. Hliníková kostra je opatřena venkovním nátěrem polyesterovou barvou v patřičném odstínu. Veškeré plastové části jsou opatřeny ochranným zátěrem, který zaručuje vysokou pevnost a mechanickou odolnost. Princip bezúdržbovosti je vysokým přínosem pro tento druh nábytku. Designově jsou ke stolu Maestralle určeny židle Musa.

  Deska stolu je vyrobená z tvrzeného plastu Durel Top speciálně vyvinutého firmou Nardi. Deska je vyrobena z vysoce jakostního voděodolného plastu, UV resistanty jsou součástí výrobku. Snadná údržba a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu.

  B

  Galerie