Jídelní designové sety Nardi

Rio, Doga Armchair & Bistrot

Jídelní set Rio a židle Doga

Tortora Agave

  Download

  Produktový list - Doga Armchair (nardi_datasheet_doga_armchair.pdf - 327 kB)
  Produktový list - Doga Bistrot (nardi_datasheet_doga_bistrot.pdf - 313 kB)
  Produktový list - Rio210 (rio_2017.pdf - 274 kB)

  Velký zahradní set s rozkládacím stolem Rio a kombinací židlí Doga Bistrot a Doga  Armchair. Pokud je stůl rozložen na maximální šířku, pak lze využít pro pohodlné stolování 10 osob.

  Zobrazená sestava je tvořena 6 židlemi Doga Bistrot,které jsou po stranách stolu, 2 židlemi Doga Armchair, které jsou v obou čelech stolu. Rozkládací stůl Rio má základní délku stolové desky 210 cm, v max. rozložení 280cm.

  - Židle Doga Bistrot v barvě Agave :

  Rozměr židle : 53 (šířka) x 55 (hloubka) x 82,5 cm (výška). Výška sedáku od země : 47,5 cm.

  Hmotnost židle : 4 kg. Statická nosnost židle : 200 kg.

  - Židle Doga Armchair v barvě Agave :

  Rozměr židle : 60 (šířka) x 56,5 (hloubka) x 83,5 cm (výška). Výška sedáku od země : 46,5 cm.

  Hmotnost židle : 4,8 kg. Statická nosnost židle : 200 kg.

  - Stůl Rio o rozměru 210-280 cmtortora :

  Stůl o základní délce stolové desky 210 cm x 100 x 76 cm (výška). Při délce desky 210 cm tvoří desku tři panely a tak je stůl připraven pro 8 lidí. Vložením dalšího středového panelu je možné desku rozložit až do délky 280 cm, tj. pohodlné stolování 10 osob. Pokud není středový panel využit, je zespodu přichycen pod stolovou deskou, kde je uložen a nepřekáží. Použitým materiálem na desku je speciálně vyvinutý materiál z konstrukčního polypropylenu, patentovaný firmou Nardi pod názvem DurelTOP. Hliníkové nohy jsou barvené práškovou technologií, každá noha má aretovací kroužek pro ustředění na nerovném povrchu.

  Lze libovolně kombinovat jak množství i typy židlí, tak lze vybrat i libovolné barevné kombinace. Chcete-li jiné uspořádání sestavy, napište nám nebo zavolejte. Rádi upravíme cenovou nabídku podle Vašich požadavků.

   

   

  Galerie