Program šetrný k přírodě

Sipario stěna 3 moduly

Terra

  Download

  Montážní návod - Sipario (montazni-navod-sipario-3.pdf - 1700 kB)

  Rozměry celého modulu : 70,3 (šířka) x 35 (hloubka) x 210,9 cm (výška)

  Rozměry květinového truhlíku  : 67 x 32 x 32 cm (výška)

  Hmotnost : 19,1 kg

   

  Sipario 3 je stavebnicový systém venkovní zástěny se samozavlažovacím truhlíkem. Díky asymetricky zvolenému designu sítě plochy umožňují moduly sestavení lineárních, lomených nebo zakřivených konfigurací.  Pomocí volně stojících modulů lze venkovní prostor přepažit nebo oddělit. Produkt tvoří tři mřížkové modulové prvky, které se propojí nad sebou. K pevnému spojení se využijí plastové spojky. Těmi se moduly spojí k sobě bez nutnosti používání šroubů. Tyto spojky také umožňují otáčení a ukládání jednotlivých modulů v různých úhlech mezi sebou. Pro zajištění stability celého prvku, je doporučené maximální zatížení, které truhlík nese, 30 kg.

  K výrobě je využit regenerovaný polypropylen, 100% recyklovaný plast, který je zpevněn skelným vláknem. Výrobek je vybaven anti UV stabilizátory. Zvolena byla barevná varianta hnědé nazývaná Terra, tedy evokuje barvu Země. V důsledku používání recyklovaného materiálu může docházet k malým barevným odchylkám. Nedokonalá jednotnost barvy, kdy se může objevit několik odstínů hnědé není vadou, ale charakteristikou recyklovaného plastu.

  Polypropylen je čistý plast, nekontaminovaný dalšími příměsemi. Díky této vlastnosti jej lze oddělit podle barev a znova zpracovat. Díky tomu je materiál 100% recyklovatelný.

  Matová povrchová úprava Opaca.