Nákupní košík

Lehátko Atlantico s textilií

K bazénu, na zahradu

Atlantico

tortora-agave

  Download

  Informační list Atlantico (lehatko-atlantico-1.pdf - 9818 kB)

  Rozměry : délka 171 cm (zvednutá zád.opěrka) až 204 cm (položená zád.opěrka), šířka 70 cm, výška sedáku od země 35 cm, výška zádové opěrky v nejvyšší poloze 99 cm. Hmotnost 16 kg. Nosnost 200 kg.

  Tvarově velmi originální stohovatelné lehátko. Rám vyrobený z polypropylenu zpevněného skelným vláknem je pevný a robusní, ale díky použitému materiálu působí lehce a vzdušně. Funkční potah z transpirační textilie umožňuje díky mikrootvorům odpařování vlhkosti a zamezuje kumulování vody, což výrazně zvyšuje komfort uživatele. Textilie je přichycena upevňovacím profilem odolným proti vytržení z vysoce odolného materiálu, a je vyměnitelná.Zádová opěrka je samozřejmě polohovatelná. Kolečka v zadní části umožňují snadnou manipulaci. Bez područek nebo s područkami, které jsou k objednání samostatně.

  Vysokojakostní provedení předurčuje lehátko pro využití v náročných provozech jako jsou koupaliště, wellness centra, rekreační a bazénové zony.  V případu poškození nebo ztráty některého z dílů, lze doobjednat. Náhradní díly dostupné.

  Rozměry : 35 -99 cm (výška zádové opěrky) x 70 cm (šířka) x 172 - 204 cm (délka).

  Testováno pro nosnost 200kg.

  Dopravné : cena pro dopravu 1 - 5 ks lehátek činí 1200 Kč.  Dodáváme na paletě o rozměrech cca 180 x 80 a výškou 0,5-1,2 m. Cena bude upravena dodatečně při zpracování objednávky.

   

  B