Jídelní sestava stůl Rio a židle Net relax

Jídelní set Rio a Net Relax

tortora rosa

  Download

  Produktový list_Shell (scheda_shell.pdf - 704 kB)
  Produktový list_Rio (rio_2017.pdf - 274 kB)
  Produktový list_NetRelax (net_relax_produktovy-list.pdf - 832 kB)

  Velký zahradní set se šitrokými židlemi Net Relax pro 8 osob. Na terasu, do zahrady.

  Prostorný rozkládací stůl Rio s možností rozložení desky od 210 cm až do 280 cm. Boční nohy nepřekáží, takže lze pohodlně ke stolu umístit 8 velkých židlí Net Relax. Židle Net Relax jsou opravdu hodně prostorné, takže k velkému stolu jako je Rio jsou vhodné v optimálním množství 8 ks. Tři z každé strany a dvě v čele.

  Stůl Rio se vyrábí v barvách :  bílá, antracit, tortora.

  Křesla Net Relax jsou dostupná v mnoha barvách a vymýšlení kombinací poskytuje velký prostor nápadům : bílá, antracit, tortora, senape, corallo, salice. Křesla Net Relax mají sníženou výšku sedáku od země, takže při zakoupení za účelem jídelní židle je doproučeno pořídit i polstry, kterými se výška sedáku zvedne na požadovanou výši pro pohodlný posed u stolování. Pokud chcete křesla za účelem odpočinkového posezení, např. do kávového koutu, pak lze na nich sedět i bez polstrů.  Polstry (sedáky) pohodlí posezení ještě znásobí.

  Můžete si pro větší pohodlí pořídit i opěrné zádové výplně Shell 

  Kliknutím na odkazy se dostanete na jednotlivé produkty, kde najdete popisy a vyberete libovolnou barevnou kombinaci. Kombinovat můžete všechna barevná provedení.

  Sety najdete v naší vzorkovně v Tlumačově ( Zlínsko)

   

  Galerie