Zahradní nábytek Nardi

Plastový zahradní nábytek Nardi

Plastový zahradní nábytek je dobrou volbou při výběru zahradního posezení pro balkony, terasy, zahrady či restaurační provozy. A to díky firmě Nardi, která je výrobcem kvalitního vysokozátěžového nábytku s výrazným rukopisem italského designu. Firma byla založena v r. 1990.

Představujeme plasty - kompozity poskytující neomezené možnosti pro výrobky mimořádně vysoké kvality. U zrodu kolekcí stojí již mnoho let architekt Rafaello Galiotto.

Prvotřídní nábytek značky Nardi, polypropylen v kombinaci s hliníkem a sklem. Mnoho z výrobků je vyrobeno z kompozitu plast- skelné vlákno. Díky tomu je pevnost plastu již na úrovni kovu nebo dřeva, ale stále je mnohem lehčí a hlavně snadno udržovatelný. Využití pro vysokozátěžové restaurační provozy se zde přímo nabízí.

Zahradní kolekce mimořádně vysoké kvality je společnost Nardi je silně zacílena na gastro sektor. Křesla a stoly kolekcí v barvách, které i v průběhu času zůstávají jako nové, jsou lehké, snadno se čistí, jsou vysoce odolné proti vlivům počasí, jsou rozměrově stálé a jsou jsou v podstatě bezúdržbové. Nábytek Nardi najdete úpně po celém světě.