Jídelní stůl Rio

Ideální pro velkou rodinu

Stůl Rio 210-280

Stůl RIO bianco

  Download

  Produktový list (rio_2017.pdf - 274 kB)

  Obdélníkový stůl o rozměrech 210-280 cm x100x76cm (výška), deska DurelTOP tl. 22mm. Nohy barvený hliník, nastavitelné koncovky.

  Stůl Rio o základní délce stolové desky 210 cm x 100 x 76 cm (výška). Při délce desky 210 cm tvoří desku dva panely a tak je stůl připraven pro 8 lidí. Vložením dalšího středového panelu je možné desku rozložit až do délky 280 cm, což je velikost , která umožní pohodlné stolování 10 osob. Pokud není středový panel využit, je zespodu přichycen pod stolovou deskou, kde je uložen a nepřekáží. Použitým materiálem na desku je speciálně vyvinutý materiál z konstrukčního polypropylenu, patentovaný firmou Nardi pod názvem DurelTOP. Hliníkové nohy jsou barvené práškovou technologií. Stůl je zcela odolný proti venkovním povětrnostním podmínkám.
  Stůl je pevný a stabilní. Kombinace hliníkových nohou a originální desky z plastového kompozitu zajišťuje dlouhou trvanlivost i nadčasový design.


  Na desce stole je použita technologie fotografického leptu, což působí přirozeným dojmem, a zároveň nevyžaduje téměř žádnou údržbu.
  Nohy jsou připevněny k desce jednoduchým systémem příchytných šroubů.
  Jednoduchá montáž a demontáž.
  Jedná se o intuitivní a praktický výrobek.

  Hmotnost: 49 kg
  Barvy: Antracit, Tortora, Bílá

  Ke stolu lze využít nejnovější židle Doga ( Bistrot nebo Armchair), široké sedačky Aria, Net, Net Relax nebo židle typu Bora (v provedení bez područek Bora Bistrot ).