Stavební moduly

Sipario

Sipario modul

Hnědá

  Download

  Montážní návod (montazni-navod-sipario-3.pdf - 1700 kB)
  Produktový list - Sipario Modul (scheda_sipario_modul.pdf - 149 kB)

  Rozměr : 70,5 cm (šířka) x 70,5 cm (výška) x 18 cm (hloubka)

  Hmotnost : 3,3 kg

   

  Modul Sipario je základním opakujícím se stavebním prvkem venkovní zástěny Sipario. Na tuto přední stranu se přiklapne z druhé strany prvek Sipario Chiusura. Oba díly jsou spolu spojeny pružnými spojkami Sipario Clips.

  Modul Sipario a Sipario Chiusura tvoří spojený základní modul, ze kterého se staví stěny Sipario 2 i Sipario 3.  Díky asymetricky zvolenému designu sítě plochy umožňují moduly sestavení lineárních, lomených nebo zakřivených konfigurací.  Pomocí volně stojících modulů lze venkovní prostor přepažit nebo oddělit. Produkt tvoří dva nebo tři mřížkové modulové prvky nad sebou. K pevnému spojení se využijí plastové spojky. Moduly se smontují pomocí speciálních zaklapávacích spojek (kit clips) bez nutnosti používání šroubů. Tento způsob spojení umožní otáčení a ukládání jednotlivých modulů v různých úhlech mezi sebou. Pro zajištění stability celého prvku, je doporučené maximální zatížení, které truhlík nese, 30 kg.

  K výrobě je využit regenerovaný polypropylen, 100% recyklovaný plast, který je zpevněn skelným vláknem. Výrobek je vybaven anti UV stabilizátory. Zvolena byla barevná varianta hnědé nazývaná Terra, tedy evokuje barvu Země. V důsledku používání recyklovaného materiálu může docházet k malým barevným odchylkám. Nedokonalá jednotnost barvy, kdy se může objevit několik odstínů hnědé není vadou, ale charakteristikou recyklovaného plastu.

  Polypropylen je čistý plast, nekontaminovaný dalšími příměsemi. Díky této vlastnosti jej lze oddělit podle barev a znova zpracovat. Díky tomu je materiál 100% recyklovatelný.

  Matová povrchová úprava Opaca.

  Galerie