Program šetrný k přírodě

Stěna Sipario 2

Sipario stěna 2 moduly

terra

  Download

  Produktový list - Sipario 2 (scheda24_sipario2.pdf - 283 kB)

  Rozměry celého modulu : 70,3 (šířka) x 35 (hloubka) x 140,6 cm (výška)

  Rozměry květinového truhlíku  : 67 x 32 x 32 cm (výška)

  Hmotnost : 14,6 kg

   

  Oddělovací stěna Sipario je stavebnicový systém venkovní zástěny se samozavlažovacím velkým truhlíkem ve spodní části. Oddělené prostory tedy mají mezi sebou i květinovou výzdobu, čímž poskytují příjemné a neformální prostředí . Díky asymetricky zvolenému designu sítě plochy umožňují moduly sestavení lineárních, lomených nebo zakřivených konfigurací.  Pomocí libovolného počtu volně stojících modulů lze venkovní prostor přepažit nebo oddělit. Produkt tvoří dva mřížkové modulové prvky, které se propojí nad sebou. K pevnému spojení se využijí plastové spojky. Těmi se moduly spojí k sobě bez nutnosti používání šroubů. Tyto spojky také umožňují otáčení a ukldání jednotlivých modulů v různých úhlech mezi sebou. Pro zajištění stability celého prvku, je doporučeno minimální zatížení, kterým je truhlík zatížen, alespoň 30 kg.

  Spojky i ostatní díly lze koupit i samostatně, takže lze moduly upravovat či doplňovat podle potřeby.

  K výrobě je využit regenerovaný polypropylen, 100% recyklovaný plast, který je zpevněn skelným vláknem. Výrobek je vybaven anti UV stabilizátory

  Barevná varianta hnědá nazývaná Terra, evokuje barvu Země. Dalšími barevnými variantami jsou :

  Cactus - zelená

  Gesso - bílá, odstín křída

  Basalto - šedá, odstín břidlice

  V důsledku používání recyklovaného materiálu může docházet k malým barevným odchylkám. Nedokonalá jednotnost barvy, kdy se může objevit několik odstínů není vadou, ale charakteristikou recyklovaného plastu.

  Polypropylen je čistý plast, nekontaminovaný dalšími příměsemi. Díky této vlastnosti jej lze oddělit podle barev a znova zpracovat. Díky tomu je materiál 100% recyklovatelný.

  Matová povrchová úprava.