Poltrona Komodo krajní díl

Složte si svou sedací sestavu

Komodo Poltrona krajní (terminale)

AGAVE - ROSA Acrilic

  Download

  Produktový list_Komodo krajní díl (produktovy-list_komodo_krajni-dil_2.pdf - 4753 kB)

  Rozměry :

  72 cm (šířka) x 78 cm (hloubka) x 88 cm ( celková výška vč. polstrování)

  80 cm - výška rámu zádové opěrky

  65 cm - výška loketní opěrky od země

  47,5 cm - výška sedáku od země

  Hmotnost : 12,6 kg

  Poltrona Komodo - krajní je postrované sedadlo se zádovou opěrkou, s loketní područkou na jedné straně. Loketní područka je univerzální, lze jí namontovat z obou stran, tj. zleva nebo zprava. Jedná se o modulární prvek, kterým se ukončuje sedačka. Připojí se zleva nebo zprava na okraj sedačky. Lze vybrat libovolný počet, který potřebujete pro vytvoření vašeho posezení na míru a to zakončíte právě tímto krajním prvkem, který obsahuje loketní opěrku. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje z jednotlivých elementů vytvořit modulární pohovku do jakéhokoliv tvaru. Doporučujeme využívat v zastíněných prostorách.

  Barevná provedení rámů i polstrování ( sedáky, zádové opěrky, rohové polštáře) lze libovolně kombinovat. Polštáře jsou v provedení acrilic (100% akrylové vlákno), což je základní varianta, kdy dororučujeme umístit polstry do suchých prostor, tedy chránit před deštěm. Polstry lze využívat i ve venkovních prostorách s ochranou proti dešti. Textil je odolný proti skvrnám, plísním. V případě, že polstry přece jenom zmoknou, je nutno dbát na dokonalé vysušení. Světlostálost 5/8. Snímatelný potah, možnost praní do 30°C. 

  Zakoupit lze libovolný počet modulů. Poltronu doplníte stolkem Komodo Tavolino. Vybrat je možné ze dvou provedení desek - skleněnou nebo profilovanou plastovou. Pro pohodlnější sezení lze dokoupit i polštáře Passpartout v čtvercovém nebo obdélníkovém tvaru.

  Poltrona je určena pro venkovní využití, materiál je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.

  Rámy jsou v barevném provedení : bílá, tortora, agave, antracit.

  Textilní polstrování typ Acrilic je v provedení : Rosa a Grigio (světlá šedá)