Komodo 5 - ostrov pohodlí

Modulární sestava

Komodo 5 sunbrella

AGAVE-JUNGLE Sunbrella

  Download

  Produktový list Komodo (komodo_5_produktovy_list.pdf - 186 kB)

  Rám z kompozitního polypropylenu zpevněného skelným vláknem. Všechny díly se jednoduše zaklapnou do protikusů a jsou lehce odnímatelné.

  Protiskluzné ochranné koncovky nohou.

  Hmotnost : 61 kg.

  Modulární pohovka je dodávána v základním provedení pro 5 sedacích míst. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje sestavit pohovku do jakéhokoliv tvaru. 

  Rozměry pro základní 5místný modul : 294 cm (délka) x 78 cm ( z jedné strany) x 154 cm ( z druhé strany) x 88 cm (výška)

  Barevná provedení rámů i polštářů jsou možné kombinovat. Polštáře jsou v provedení acrilic Sunbrella (50% směsné akrylové vlákno SUNBRELLA®, 47% SUNBRELLA ® barvené akrylové vlákno a 3% polyester). Materiál je voděodpudivý. Odolný proti skvrnám, plísním. Světlostálost 8/8. Snímatelný potah, možnost praní do 40°C. Potah vhodný do venkovních podmínek, kdy vydrží i několikahodinový déšť.

  Zakoupit lze libovolný počet modulů s polštáři. Pohovku doplní stolek Komodo Tavolino nebo další samostatné křeslo Komodo Poltrona.

  Sestava je určen pro venkovní využití, materiál je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.