Komodo 5 - ostrov pohodlí

Modulární sestava

Komodo 5 acrilic

antracit acrilico grigio

  Download

  Komodo5_produktový list (komodo_5_produktovy_list.pdf - 186 kB)
  Návrhy sestav Komodo 5 (sedaci_sestava_komodo_nakres.jpg - 164 kB)

  Rám je vyroben z kompozitního polypropylenu zpevněného skelným vláknem. Všechny díly se zaklapnou do protikusů a jsou lehce odnímatelné.

  Protiskluzné ochranné koncovky nohou.

  Hmotnost : 61 kg.

   

  Modulární pohovka je dodávána v základním provedení pro 5 sedacích míst. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje sestavit pohovku do jakéhokoliv tvaru. 

  Rozměry pro základní 5- místný modul : 294 cm (délka) x 78 cm ( z jedné strany) x 154 cm ( z druhé strany) x 88 cm (výška)

  Barevná provedení rámů i polštářů jsou možné kombinovat. Polštáře jsou v provedení acrilic (100% akrylové vlákno), což je základní varianta ( je nutno uklízet před deštěm). Textil je odolný proti skvrnám, plísním. Světlostálost 5/8. Snímatelný potah, možnost praní do 30°C. Potah vhodný do venkovních podmínek. V případě deště navlhne, ale velmi rychle vyschne. Díky těmto vlastnostem je v dnešní době nejprodávanější látkou.

  Zakoupit lze libovolný počet modulů s polštáři. Jako zajímavý oddělovací prvek slouží Komodo stěna. Pohovku doplní stolek Komodo.

  Sestava je určen pro venkovní využití, materiál je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.