Poltrona Komodo rohový díl

Složte si svou sedací sestavu

Komodo Poltrona rohová

AGAVE - GRIGIO Acrilic

  Download

  Produktový list_Komodo rohový díl (produktovy-list_komodo_rohovy-dil.pdf - 4702 kB)

  Rozměry :

  78 cm (šířka) x 78 cm (hloubka) x 88 cm ( celková výška vč. polstrování)

  80 cm - výška rámu zádové opěrky

  47,5 cm  - výška sedáku od země

  Hmotnost : 14 kg

  Poltrona Komodo - rohový díl je postrované sedadlo s dvěma zádovými polstry bez područek. Jedná se o samostatný modulární prvek, který tvoří roh sedačky. Na tento díl napojíte libovolné množství modulů tvořících sedací lísta z jedné nebo druhé strany. Zvolíte si tvar sedačky, jak potřebujete. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje z jednotlivých elementů vytvořit modulární pohovku do jakéhokoliv tvaru. 

  Barevná provedení rámů i polštářů jsou možné kombinovat. Polštáře jsou v provedení acrilic (100% akrylové vlákno), což je základní varianta ( je nutno chránit před deštěm). Textil je odolný proti skvrnám, plísním. Světlostálost 5/8. Snímatelný potah, možnost praní do 30°C. Potah vhodný do venkovních podmínek s tím, že je nutno uklízet před deštěm. V případě, že polstry přece jenom zmoknou , je třeba nechat důkladně vyschnout ze všech stran.

  Zakoupit lze libovolný počet modulů s polštáři. Poltronu doplníte stolkem Komodo Tavolino. Vybrat je možné ze dvou provedení desek - skleněnou nebo profilovanou plastovou.

  Poltrona je určena pro venkovní využití, materiál je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.

  Rámy jsou v barevném provedení : bílá, tortora, agave, antracit.

  Textilní polstrování typ Acrilic je v provedení : Rosa a Grigio (světlá šedá)