Poltrona Komodo

Sestava podle představy

Komodo Poltrona

AGAVE-GRIGIO Acrilic

  Download

  Poltrona KOMODO - produktový list (komodo_poltrona_produktovy-list-cz.pdf - 4704 kB)

  Rozměry : 79 cm (šířka) x 78 cm ( hloubka) x 88 cm (výška)

  Výška sedáku od země : 47,5 cm

  Poltrona Komodo je samostatné sofa se zádovou opěrkou a područkami. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje z jednotlivých elementů vytvořit modulární pohovku do jakéhokoliv tvaru. 

  Barevná provedení rámů i polštářů jsou možné kombinovat. Polštáře jsou v provedení acrilic (100% akrylové vlákno), což je základní varianta ( je nutno uklízet před deštěm). Textil je odolný proti skvrnám, plísním. Světlostálost 5/8. Snímatelný potah, možnost praní do 30°C. Potah vhodný do venkovních podmínek. V případě deště navlhne, ale velmi rychle vyschne. Díky těmto vlastnostem je v dnešní době nejprodávanější látkou.

  Zakoupit lze libovolný počet modulů s polštáři. Poltronu doplníte stolkem Komodo Tavolino nebo odkládacím Komodo Pauf. Ten si můžete vybrat ve dvou provedeních desky - skleněnou nebo profilovanou plastovou.

  Poltrona je určena pro venkovní využití, materiál je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.