Poltrona Komodo středová

Složte si svou sedací sestavu

Komodo Poltrona centrální (centrale)

AGAVE - ROSA Acrilic

  Download

  Produktový list - Komodo Poltrona Střed (komodo_poltrona_centrale.pdf - 4688 kB)

  Rozměry :

  72 cm (šířka) x 78 cm (hloubka) x 88 cm ( celková výška vč. polstrování)

  80 cm - výška rámu zádové opěrky

  47,5 cm  - výška sedáku od země

  Hmotnost : 10,9 kg

  Poltrona Komodo - centrální je vlastně postrované sedadlo se zádovou opěrkou, ale bez područek. Jedná se o samostatný modulární prvek, který tvoří počet míst k sezení. Lze vybrat libovolný počet, který potřebujete pro vytvoření vašeho posezení na míru. Jednotlivé díly pro sedací místa se spojují lehce tvarovanými spojkami - protidíly do sebe snadno zapadnou a při demontáži se opět lehce vyjmou. Stavebnicový systém umožňuje z jednotlivých elementů vytvořit modulární pohovku do jakéhokoliv tvaru. 

  Barevná provedení rámů i polštářů jsou možné kombinovat. Polštáře jsou v provedení acrilic (100% akrylové vlákno), což je základní varianta ( je nutno uklízet před deštěm). Textil je odolný proti skvrnám, plísním. Světlostálost 5/8. Snímatelný potah, možnost praní do 30°C. Potah vhodný do venkovních podmínek. V případě deště navlhne, ale velmi rychle vyschne. Díky těmto vlastnostem je v dnešní době nejprodávanější látkou.

  Zakoupit lze libovolný počet modulů s polštáři. Poltronu doplníte stolkem Komodo Tavolino. Vybrat je možné ze dvou provedení desek - skleněnou nebo profilovanou plastovou.

  Poltrona je určena pro venkovní využití, materiál je probarven ve hmotě, obsahuje UV ochranné prvky a prostorové stabilizátory.

  Rámy jsou v barevném provedení : bílá, tortora, agave, antracit.

  Textilní polstrování typ Acrilic je v provedení : Rosa a Grigio (světlá šedá)