Atlantico dodá vašemu odpočinku nový rozměr

5/4/2020

Také už cítíte léto ve vzduchu? A těšíte se na to, až si dopřejete zasloužený odpočinek na čerstvém vzduchu u svého bazénu? Vyměňte deku či rozpadající se lehátko, které se už několikátou sezónu chystáte vyhodit, za dokonalou zahradní sestavu. A zažijte relax, jak se patří.

Možná už roky odkládáte výběr zahradního lehátka. Když stojíte v obchodním domě plném nedokonalých produktů, nakonec si vždycky řeknete, že vlastně žádné lehátko nepotřebujete. Nebo vám jednoduše nikdy žádné nepadne do oka a na každém vám něco vadí. Je to i váš případ? Pak vás nejspíš potěší naše univerzální zahradní sestava, která se hodí pro pohodlný odpočinek na každé terase či u každého bazénu!

Nová sezóna – konečně pohodlně

Stohovatelné lehátko Atlantico

Když se řekne pohodlí a odpočinek na zahradě, každý si představí něco jiného. Jedno však mají všechny tyto představy společné – totiž to, že s dokonalým pohodlím je spojený příjemný pocit, možnost se pohodlně uvelebit a relaxovat tak, jak vás to baví.

Ať už milujete čtení knížky, opalování se, nebo jen podřimování na čerstvém vzduchu, univerzální lehátko Atlantico vám poskytne pro vaše lenošení dokonalé zázemí. A navíc za příznivou cenu.

Lehátko Atlantico spojuje všechny výhody

Lehátko Atlantico s podloketníky

Zahradní lehátko Atlantico je vyrobeno z kvalitního polypropylenového kompozitu zpevněného skelným vláknem. Jeho nosnost až 200 kg vypovídá o skutečně robustním provedení. O údržbu plastového lehátka se navíc nemusíte starat tak jako například v případě dřevěných lehátek.

Lehátko je opatřeno příjemnou, pružnou a rychleschnoucí transpirační textilií, která zvládne i každodenní používání a nahradí vám nepohodlné používání samostatného textilního polstru. Pokud navíc látku například poté, co se vrátíte z bazénu, namočíte, na sluníčku rychle uschne.

K dokonalosti lehátka přispívá i zádová opěrka nastavitelná do čtyř pozic a loketní područky ve stejné barvě, kterými lehátko můžete snadno doplnit. Stohovatelné skládací zahradní lehátko je opatřeno i kolečky, které můžete kdykoliv nahradit protiskluzovými koncovkami.

Na našem e-shopu si vyberete hned z několika barevných provedení lehátka. Snadno ho tak sladíte s ostatním zahradním nábytkem a dalším vybavením. Trendem letošní sezóny je lehátko v barvě tortora v kombinaci s pískovou nebo agáve barvou.

Univerzální odkládací stoleček Pop

Odkladaci stolek Pop

Jenže co by to bylo za dokonalý odpočinek, kdybyste si sice mohli pohodlně lehnout a přečíst si rozečtenou knížku, ale pak byste ji neměli kam odložit? Nebo byste si chtěli dát kávu či nějaký letní drink, který byste si museli položit na zem? Ano, k zahradnímu lehátku neodmyslitelně patří odkládací stoleček.

Lehátko Atlantico designově perfektně doplňuje zahradní stolek Pop. Vybrat si můžete rovněž z několika barevných variant, na našem e-shopu najdete i trendy barvu tortora. Snadno si tak vytvoříte dokonalou zahradní sestavu a k příjemnému odpočinku už vám nebude vůbec nic scházet.

Stohovatelný stoleček Pop navíc snadno využijete i ve chvílích, kdy zrovna nebudete odpočívat u svého bazénu. Hodí se totiž jako odkládací stolek i kdekoliv v interiéru, například do koupelny nebo na chodbu. Oceníte i jeho univerzální odnímatelnou odkládací poličku, do které si můžete dát třeba noviny nebo rozečtenou knížku.

Sestava jako stvořená pro vaši zahradu

Vkusné vybavení si zaslouží nejen interiér, ale také exteriér vašeho domu. Stejně jako si vy zasloužíte kvalitní odpočinek. Se zahradní sestavou lehátka Atlanticopodručkami a stolečkem Pop dosáhnete snadno obojího. A ze své zahrady vytvoříte příjemné místo, kam si půjdete kdykoliv rádi odpočinout.