Lehátko Vulcano

Skládací lehátko Vulcano: symbol vašeho šťastného léta

25/2/2021

Nic nevystihuje prázdninovou pohodu tak jako odpočinek na pohodlném lehátku. Stačí trocha slunce, příjemný polstr  – a rázem se cítíte jako u moře, aniž byste opustili vlastní zahradu. Na jednom pojízdném, a tudíž všudypřítomném stolku máte vychlazený drink, zatímco druhý ukrývá něco lehkého k zakousnutí. Uvolněte se, prosím. Jste v soukromém rezortu Vulcano a vaše dovolená právě začíná.

Začněte nový den kávou, čajem nebo sklenkou vína. Máte přece volno, tak proč si trochu nedopřát? Nemusíte hned sedět vzpřímeně, díky jednoduché manipulaci si snadno vyberete z pěti nastavitelných poloh tu ideální na to, abyste mohli ještě chvilku setrvat v polospánku, ale zároveň měli výhled na celou zahradu. Klidně s sebou vrťte a roztahujte se, jak jste zvyklí v posteli. Venkovní lehátko Vulcano vám dopřeje dostatek pohodlí – je totiž nadstandardně široké.

Stabilita, pohodlnost, praktičnost

Ještě chvilku posloucháte zvuky přírody, ale během okamžiku nastane rušno. Vzbudily se děti! A ihned po vyběhnutí na terasu vám skočí do klína. Bez obav, lehátko je vyrobeno z vysokojakostního propylenu a materiál všech dílů, které jsou určeny k polohování, je speciálně zpevněný. A tak spolehlivě obstojí i pod náporem vašich dětí. Vulcano totiž unese až 200 kg.

Ratolesti mají hlad a dožadují se okamžité svačiny. Naštěstí nemusíte nikam chodit, stačí vám sáhnout do zadní části lehátka, kde je právě pro tyto účely úložný box. Po jídle děti radostně odběhnou a vy zas máte čas pouze pro sebe. Co takhle otevřít knížku? Prostřednictvím samostatných páček po stranách lehátka si lehce navolíte polohu, ve které čtete nejraději. A pak už se můžete plně vžít do děje.

 

vulcano

 

Bez stolku ani ránu

Po pár kapitolách vás začínají bolet oči. Odložíte knihu na protiskluzový stolek Rodi, přesunete lehátko do vodorovné pozice a dopřejete si krátký šlofíček. Hodinku nato se probudíte a zjistíte, že máte krásně bronzovou přední část těla. Jenže záda jsou ještě bílá, a tak to nemůžete nechat! Proto si lehnete na břicho a necháte pracovat slunce.

Konečně je opálení rovnoměrné, takže se opět pohodlně uvelebíte a znovu změníte polohu lehátka. Honí vás mlsná? Lehkým pohybem si na kolečkách přitáhnete servírovací stolek Galileo, z něhož si vezmete přesně to, na co zrovna máte chuť. Následuje další kolo četby, která se neplánovaně protáhne až do pozdních hodin. Je načase konečně vstát. Lehátko bez problému složíte a za pomoci pojízdných koleček ho jednou rukou odvezete do garáže, kde na vás počká do zítřka, aniž by zabíralo mnoho místa.

Dovolená v barvách antracit, tortora, nebo bílá

Byl to nádherně strávený den, co říkáte? Ještě, že máte skládací lehátko Vulcano, díky kterému se můžete cítit jako v ráji, i když jste jen na své zahradě.