Proměňte zahradu v místo pro setkávání se znovuvyužitelnou sadou regenerace

6/7/2023

Chcete něco udělat pro svět, ve kterém žijete? Oceňujete příjemný, moderní nábytek z inovativního materiálu? Je pro Vás důležitá jak ochrana životního prostředí, tak vkusně zařízená zahrada? Pak máme něco pro Vás – prestižní řadu Regenerace, která je maximálně šetrná k přírodě a kterou si oblíbili nároční zákazníci z celého světa.

Pro tu nejlepší zkušenost s venkovním posezením je důležité správně vybrat jak nábytek, tak některé detaily. Protože ven patří zeleň a nábytek z odolného materiálu, je třeba zvážit mnoho věcí. Pro ty náročné vytvořila renomovaná značka Nardi ideální, jednoduchou a funkční řadu z ekologických materiálů, které mají ty nejlepší vlastnosti.

Odolné, flexibilní sedací soupravy

Posezení v zahradě na přímém slunci může být pro méně kvalitní nábytek náročné. Působí na něj mnoho faktorů – sluneční UV záření, povětrnostní podmínky, kyselejší deště. Na řešení všech těchto problémů existuje snadné řešení. Stolička Stack Mini Terra je vyrobena ze směsi skelných vláken a regenerovaného, kvalitního a znovuvyužitelného čistého polypropylenu. Se svou unikátní anti-UV úpravou a originální barvou země Terra, která je jedinečná a přitom decentní u každého kousku, je stolička přímo určená k venkovnímu využití. Ale co když potřebuji vyšší, ale pohodlné, posezení? Žádný problém! Barová stolička Stack Maxi Terra je stejně jako všechny produkty z řady Regenerace protiskluzový, tvarově zajímavý kousek nábytku ve stylu vintage. A náročnější, kteří třeba potřebují sestavit posezení pro více hostů, mohou sáhnout po kavárenském stolu Combo 60 Terra. Certifikován pro vysoké zátěže, bezpečný a s pevným těžištěm Vaše hosty a přátele nezklame.

 

Stoličky Stack Mini Terra u kavárenského stolu Combo 60 Terra

Polohovatelné stěny Sipario

Pokud Vašemu venkovnímu prostoru chybí zeleň, nebo chcete chránit a pravidelně zavlažovat své truhlíky, není nic snazšího. S důmyslným modulem Sipario, prakticky tedy klíckou na ochranu Vaší zeleně, do které můžete vložit samozavlažovací truhlík Sipario, se Vašim rostlinám bude dařit a budou přinášet radost Vám i všem okolo. Modul Sipario lze pořídit ve více výškách podle Vašich přání a potřeb a díky pružným spojkám Sipario Clips a asymetrickému designu, který působí organicky i harmonicky, se klícka stane neodmyslitelnou součástí každé kavárny, zahrady a prostranství vůbec. Protože lze moduly kombinovat ve stylu stavebnicového systému, lze stěny Sipario pořídit též ve střední velikosti (asi 140 cm), nebo v nejvyšší (asi 210 cm).  Veškerý nábytek je vyroben enviromentálně nezávadně v rustikálním stylu Terra a Vy si tak můžete být jisti jeho přidanou ekologickou hodnotou.

 

Pohled na polohovatelný modul Sipario

Praktické doplňky pro péči o Váš nábytek

I odolný zahradní nábytek je třeba čas od času vyčistit a v případě delšího nepoužívání chránit před vlivem povětrnostních podmínek. Pro efektivní ochranu Vašich židlí, lehátek, sedaček či trojsedaček Vám dobře poslouží ochranný kryt na zahradní nábytek ve čtyřech variantách. Pro čištění hliněného a plastového materiálu ekologicky šetrným a účinným prostředkem můžete využít Nardi Magic Cleaner, který spolu s melaminovou čisticí houbou Nardi Cleaner výrazně zvýší ochranu Vašeho vybavení.

Jak vidíte, lze najít rovnováhu mezi účelným, bytelným a příjemně vypadajícím nábytkem a vysokými požadavky dnešní doby na ekologičnost a možnosti recyklace. V připravované sérii článků Vám představíme způsoby recyklace, který firma Nardi využívá a díky kterému je Itálie jedním ze světových lídrů opětovného využívání plastových výrobků, některé tipy a triky pro udržitelnost Vašich venkovních prostor a novinky v oblasti šetrného používání a údržby Vašeho nábytku.