Křeslo Folio

Houpací křeslo Folio: romantika i pohoda pro každý den

18/2/2021

Také máte ohromnou chuť uvelebit se do houpacího křesla vždy, když ho vidíte ve filmu? Není se čemu divit. V hollywoodské produkci symbolizuje klid, pohodu a příjemnou atmosféru. Zavřete oči a jen si to představte – léto, slunce, veranda, nádherný výhled na okolní krajinu a opojné ticho, které jen sem tam naruší lehce vrzající podlaha. Krásný obraz, že ano? O to krásnější, že již nemusíte zůstat jen u představy. Představujeme vám houpací křeslo Folio.

Četba, přemýšlení nad životem, hlazení kočky nebo kochání se západem Slunce. To je jen malý vzorek aktivit, které vám v houpacím křesle Folio přinesou mnoho radosti. Můžete si ho vzít ven za každého počasí a pohodlně se do něj usadit i po vydatném obědě. Tento originální kousek je totiž vyrobený z kvalitního kompozitního materiálu s nosností až 200 kg.

 

 

Mnohorozměrná pohoda

Rozmanitý komfort zajistí pod loketními opěrkami zabudovaný spínač, kterým můžete polohovací zádovou opěrku nastavit do dvou pozic. Máte chuť na čtení knížky? Stiskněte tlačítko a ponořte se do ní v přímější poloze. Chcete si raději odpočinout? Nakloňte jedním krátkým pohybem houpací křeslo Folio dozadu a nechte se unášet jeho rytmickými pohyby. Bude to relax k nezaplacení.

Toužíte po maximálním pohodlí? Objednejte si ke křeslu Folio také polstr. Ten se pomocí pásek s velcro úchyty přichytne k zádové opěrce a neklouže ani při velkém zatížení. Potah je navíc opatřen ochranným filmem proti plísním a zašpinění. A hodí se jak pro houpací, tak i klasická křesla Folio. Mezi nimi je totiž pouze jeden rozdíl: ližiny neboli dokonale padnoucí a precizně přimontované podkladky, díky kterým se židle pravidelně pohupuje.

 

 

Zastáváte názor, že někdy není nic lepšího, než si dát nohy nahoru a zkrátka jen v klidu odpočívat? Nezapomeňte ke křeslu Folio a kvalitnímu textilnímu polstru přidat i podnož Poggio, kterou můžete využít zároveň i jako stolek – ideálně ve stejné barvě, ať máte váš soukromý koutek klidu dokonale sladěný.

I malý dvorek se může stát zenovou zahradou

…Kde spolehlivě pustíte všechny starosti k vodě. Navoďte si na terase neopakovatelnou retro atmosféru v moderním hávu a objednejte si houpací, nebo tradiční křeslo Folio v barvě agave, tabacco, antracit, či bianco. A dopřejte si i po sebetěžším dnu happy end jak z hollywoodského filmu.