Vyzkoušejte pohodlné a praktické jídelní sestavy, které se skvěle hodí do restaurací, jídelen i firem

22/2/2022

Reprezentativní, snadno udržovatelný a zároveň pohodlný a funkční – právě takový by měl být nábytek, který budou využívat návštěvníci vaší restaurace či vaši firemní zaměstnanci každý den. Vhodným výběrem sestavy jídelních židlí a stolů ovlivníte, jak příjemně se budou vaši hosté cítit. Podle čeho byste měli jídelní sestavy vybírat? Vsaďte na kvalitu a nadčasový design.

Bez ohledu na to, zda sháníte jídelní židle a stoly na svou terasu, nebo se chystáte vybavit firemní jídelnu či nově otevřenou kavárnu, volba nábytku je okamžikem, který byste v žádném případě neměli podcenit. K celkovému dojmu z prostředí totiž do značné míry přispívá právě pohodlí, vzhled a praktičnost nábytku.

Přemýšlejte, co je pro vás důležité

Ještě předtím, než se pustíte do výběru vhodného nábytku, měli byste si položit několik základních otázek:

  • Kam se chystáte jídelní sestavu umístit?
  • Komu bude nábytek sloužit?
  • Budou se židle a stoly používat denně, nebo jen příležitostně?
  • Jakým dojmem by měla sestava působit?
  • Je pro vás důležité, aby byl nábytek skladný?
  • Jaké další nároky na nábytek máte (odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadná údržba, stohovatelnost, hygienické nároky a další)?

 

Promyšlené odpovědi na tyto otázky vám pomohou zvolit nábytek, který dokonale splní právě vaše potřeby.

Kvalita, která vás potěší i po letech

Ať už jsou vaše preference jakékoliv, kvalitní materiál a provedení je požadavkem, ze kterého se nevyplácí slevovat. Vsaďte na kvalitní plastové židle vyrobené z polypropylenu zpevněného skelným vláknem s nadstandardní povrchovou úpravou OPACA osazené protiskluznými koncovkami a odměnou vám bude perfektní stav židlí i po letech.

Právě takový bonus vám nabízí stohovatelné jídelní židle Bora, Costa a Riva určené pro restaurační a další zátěžové provozy. Židle jsou pevné, pohodlné a lehké. Konstruovány jsou tak, že bez potíží zvládnou až 200kg zátěž. A pokud vám nevyhovuje robustnější varianta jídelních židlí s područkami, můžete si zvolit jejich útlejší variantu Bora Bistrot, Costa Bistrot nebo Riva Bistrot bez područek.

Vyhoví i vysokým hygienickým nárokům

Dnešní doba si žádá své. Ani vysoké hygienické standardy však nemusí být v každodenním provozu nepřekonatelnou překážkou. V náročných restauračních či firemních podmínkách jistě oceníte, že jsou plastové židle italského výrobce Nardi snadno omyvatelné. Při údržbě vyzkoušejte například čisticí prostředek pro ošetřování plastového a hliníkového nábytku Nardi Magic Cleaner s čistící houbou Nardi Cleaner.

Aby k sobě vše ladilo

Zanedbatelná však není ani estetická stránka věci. Zvolte si právě takový stůl, který podtrhne design vámi vybraných jídelních židlí Nardi. Jídelní sestavu pro menší počet osob skvěle doplní stůl Step s kulatými otvory, který se perfektně hodí k židlím Bora. Stůl Spritz s hladkou deskou zase skvěle podtrhne design židlí Costa a Riva.

Máte raději hranatější tvary? Stůl Clip ve variantě 70 x 70 nebo 80 x 80 se díky svým kruhovým otvorům perfektně doplňuje s židlemi typu Bora. Poohlédnout se ale můžete i po stolech Cube. K pevnému a stabilnímu stolu Cube 80 x 80 totiž pohodlně přisunete až 4 židle. Nebo si zvolte jeho úspornější variantu stůl Cube 70 x 70. Stůl Cube 80 x 140 pak sice nabízí totožný design, pohodlně si k němu však sedne až 6 lidí.

Nardi: Kvalitní nábytek na mnoho dalších let

Máte vybráno? Tak teď už stačí nábytek jen barevně sladit k sobě a perfektní jídelní sestavu máte připravenou pro její každodenní použití. Italský nábytek Nardi, který se pyšní nápaditým designem, prvotřídním materiálem, špičkovým zpracováním a nadstandardní odolností pohodlně zakoupíte na našem e-shopu.