Zahradní nábytek, který zkrášlí každý malý prostor

27/5/2019

Milujete vůni jara? Rádi trávíte letní večery na čerstvém vzduchu? Jenže nevlastníte velkou zahradu, nebo dokonce bydlíte v panelákovém bytě s malým, stísněným balkónem, na který se sotva něco vleze? Ani tak o svůj vytoužený zážitek nemusíte přijít! Vybavte svou předzahrádku, odpočinkový koutek nebo malý balkón praktickým zahradním nábytkem pro malé prostory a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky se svou rodinou či přáteli naplno!

Koho by po náročném dni neuchvátila představa zaslouženého odpočinku v tichém, ničím nerušeném koutě v bezprostřední blízkosti svého domova? Ranní káva u vycházejícího slunce, příjemný relax při čtení knížky během slunného odpoledne nebo poklidný provoněný večer se sklenkou vína v ruce – to vše si můžete dopřát, aniž byste slevovali ze svých nároků. A to dokonce i v případě, že váš byt či dům neoplývá zrovna nadbytečným prostorem. Postačí vám totiž malý odpočinkový koutek, předzahrádka nebo obyčejný balkón. A vaše přání se může stát realitou.

Stolek, který se vejde na každý balkón       

               Pokud jste se ve výše uvedených slovech našli, pak je právě pro vás určen minimalistický všestranně využitelný stůl Spritz 2v1 se středovou nohou. Stůl je opatřen dvěma nástavci, díky kterým během krátkého okamžiku proměníte malý stolek na nízký odkládací stoleček. I mimo letní sezónu se vám tak stolek bude hodit pro použití v interiéru.

Obdobnou variantou, která se liší pouze dírkovaným dekorativním designem desky stolu, je jednoduchý stůl Step 2v1. I tento stůl je vybaven dvěma nástavci, díky kterým stůl pohotově přeměníte z výšky 73,5 cm na 40 cm.

Oba decentní, minimalistické a praktické stolky pořídíte v barevném provedení, které snadno sladíte s okolním prostředí. Vybírat můžete od bílé přes zářivě oranžovou či červenou až po antracitovou nebo kávově hnědou barvu.

Židle do každého prostoru

K venkovním stolkům Spritz a Step se skvěle hodí zahradní stohovatelné židle Costa nebo jejich bezopěrková varianta Costa Bristot. Židle jsou vyrobeny z vysoce jakostního polypropylenu zpevněného skleněným vláknem. Díky tomu zvládnou i časté používání ve vysokozátěžových prostorech. V našem e-shopu si opět vyberete z celé řady barevného provedení.

Chcete svému zahradnímu posezení dodat na zajímavosti a elegantnosti? Pak vyzkoušejte stohovatelné židle Bora s područkami, nebo Bora Bistrot bez područek s dekorativní a praktickou povrchovou úpravou OPACA. Židle Bora je velmi lehká, ale zároveň bytelná.

Pohodlné posezení bez kompromisů

Chcete si dopřát více pohodlí? Pak vás jistě zaujme široká a pohodlná židle Darsena s polohovací zádovou opěrkou. Opěrka se nastavuje zvednutím područek a jejich posunutím dopředu či dozadu. Snadno si tak židli kdykoliv nastavíte podle svých aktuálních potřeb. K židli Darsena si můžete vybrat i designový polstr, který váš pocit z odpočinku ještě více znásobí.

Obdobnou variantou židle Darsena je venkovní židle Acquamarina, která má navíc výklopnou opěrku hlavy. Podhlavník, který lze sklopit, je vyroben z měkkého a pohodlného materiálu. Při opírání tak nenarazíte na tvrdou podložku, ale opřete se o měkký materiál. Pokud ji navíc doplníte o polstr, bude váš prožitek z odpočinku přímo dokonalý – bez ohledu na to, na jak velkém prostoru se nacházíte.

Obě židle jsou vyrobeny z kvalitního odolného kompozitního plastu zpevněného skelným vláknem. Nemusíte se tak obávat, že by se vám židle rozpadla pod rukama nebo přestala během krátké doby fungovat. V našem e-shopu si vyberete hned z několika barevných provedení. Snadno tak venkovní židle sladíte s barvou vybraného stolku.

Kvalita, na které záleží

Chystáte se vybavit svůj malý zahradní koutek? Nebo jen doplnit svůj balkón o praktické posezení? Pak výběr zahradního nábytku rozhodně nepodceňujte. I na malém prostoru se dá vytvořit dokonalé posezení s příjemnou atmosférou. Dbejte však na to, aby byl váš nový zahradní stůl i židle ze skutečně kvalitního materiálu. Vybírejte pouze osvědčené produkty od ověřených dodavatelů. Jedině tak získáte pohodlné zahradní posezení, které vám bude po mnoho následujících let skvěle sloužit.