Sestavte si zahradní nábytek podle svého gusta! S kolekcí Doga je to hračka

27/1/2022

Také milujete ten pocit, kdy máte vše hotovo a konečně se můžete pohodlně usadit do svých křesílek na balkóně či na terase? Zhluboka se nadechnete a pak už jen vnímáte vůni jara, či atmosféru horkého léta, která prostupuje do vašeho těla snad všemi smysly. Jenže co by to bylo za odpočinek, kdyby se vám pohodlně nesedělo?

Ano, správně zvolený zahradní nábytek hraje při odpočinku jednu z nejdůležitějších rolí. Představu o tom, co je pohodlné, ale můžeme mít každý krapet jinou. A tak možná chodíte po nákupních domech a míjíte jednu zahradní sestavu za druhou. Jedna totiž nevyhovuje vám, druhá zase vašemu protějšku. Jedna se hodí pro rychlou snídani, jiná zase pro celovečerní posezení s přáteli. Je to i váš případ? Pak pro vás máme skvělé řešení!

Kolekce zahradního nábytku Doga pro každou příležitost

Znáte to – někdo má rád praktickou jídelní židličku, která šetří místo, jiný si zase nedovede představit, že by se při odpočinku nemohl pohodlně usadit a neměl o co zapřít lokty. Někomu vyhovuje užší a vzpřímenější posezení, jiný by raději volil širší posezení s nízko položeným sedákem. Skvělé je, že zahradní nábytek Doga vyhoví všem.

Z kolekce plastového nábytku Doga si totiž můžete sestavit právě takovou kombinaci prvků, která bude pasovat všem členům vaší domácnosti a splní účel při jakékoliv příležitosti.

Kvalitní materiál zaručí dlouhou životnost

Nábytek Doga je vyroben z kvalitního konstrukčního polypropylenu zpevněného skelným vláknem. Materiál obsahuje aditiva, díky kterým nábytek odolává působení UV záření a atmosférickým vlivům. Probarvení ve hmotě zajišťuje také stálost barevného provedení.

Použít ho tak můžete jak v interiéru a na zastřešených balkónech a terasách, tak na přímém slunci, kde je vystaven náročným povětrnostním podmínkám. Nosnost všech křesílek Doga je 200 kg. Díky kvalitnímu provedení se nábytek skvěle hodí nejen na vaši zahradu, ale také pro využití v náročných restauračních a hotelových provozech.

Skladné plastové křesílko bez područek Bistrot

Nejjednodušší variantou z kolekce křesílek Doga je křesílko Bistrot. To se vyznačuje hlavně svou skladností. Nemá totiž područky, a tak se vejde třeba i na malý balkón. A pokud zrovna není sezóna, jednoduše křesílka Bistrot naskládáte do sebe a zaberou vám jen minimum místa.

Za jejich využití se ale nemusíte stydět ani v restauraci, na venkovní terase kavárny nebo třeba v přilehlých prostorách wellness provozoven a bazénů.

Křesílka Armchair a Relax – pohodlí na prvním místě

Křesílka Doga Armchair a Doga Relax jsou o poznání pohodlnější verze. Na rozdíl od křesílka Bistrot jsou totiž vybaveny područkami.

Zatímco křesílko Doga Armchair je koncipováno spíše jako prostorná jídelní židle o šířce 60 cm a výšce sedací části 64,5 cm, u křesílka Doga Relax o šířce 70 cm se dočkáte skutečně maximálního pohodlí. Sedák je navíc položen o poznání níž, než u klasické jídelní židle (ve výšce 41,5 cm). Varianta Relax vám tak skvěle poslouží i jako odpočinkové křeslo.

Stolek z kolekce Doga

Křesílka už máte vybrána, zbývá jen doplnit je o stylový stoleček, na který si budete moct během svého odpočinku odložit sklenku vína nebo třeba šálek s odpolední kávou. Ke křesílkům Bistrot, Armchair i Relax skvěle padne stoleček Doga Tavolino ze stejné kolekce. Stolek o průměru 50 cm a výšce 40 cm v matovém provedení se ale hodí i pro kombinaci s jiným typem židlí či křesílek. Jeho váha 2,5 kg a kvalitní provedení zajišťuje dostatečnou stabilitu. Zároveň ale nezabere zbytečně mnoho prostoru a snadno jej kdykoliv přemístíte. Hodit se vám tak bude i do stísněných prostor.

Slaďte nábytek s okolím

Jste při výběru limitovaní charakterem okolí? Pak vás jistě potěší, že si můžete zahradní nábytek z kolekce Doga vybrat hned v osmi barevných provedeních. Na výběr jsou křesílka a stolky v barvách agave, tabacco, cappucino, menta, marsala, pera, antracit a bianco.

Zahradní nábytek pro chvíle pohody

Tak už víte, které funkční a barevné provedení zahradního nábytku Doga je pro vás to pravé? Pak nezbývá než si připravit nějaké to lahodné občerstvení a začít si vychutnávat pravou pohodu slunečných dní.