Modulární sestava Komodo

Zahradní sestava Komodo: Luxus, variabilita a pohodlí po celý rok

17/4/2019

Jste milovníky dokonalých řešení? Chcete sobě nebo svým zákazníkům dopřát skutečně pohodlné venkovní posezení, které dokážete během chvilky přizpůsobit jakýmkoliv potřebám a prostorovým možnostem? Pak vás jistě zaujme elegantní nadčasová a variabilní zahradní sestava Komodo.

K důkladnému odpočinku potřebujete dostatečné množství klidu, pohodlí a soukromí. Nábytková sestava Komodo se dokáže s nadhledem postarat o všechny tři jmenované aspekty. Navíc zkrášlí vaši zahradu, hotelovou terasu či okolí bazénu a prostoru jako celku dodá na útulnosti a eleganci.

Sedací souprava pro náročné

Mění se často vaše potřeby a přemýšlíte, jak zahradní nábytek přizpůsobit konkrétní příležitosti? Pak je právě pro vás zahradní sestava Komodo fantastickým řešením. Každý z pěti dílů sedačky totiž můžete použít jak samostatně, tak jej jakkoliv zkombinovat s dalšími díly. Snadno tak dosáhnete maximální variability a kdykoliv vytvoříte přesně takovou sestavu, jakou potřebujete.

Nábytek během chvíle rozmístíte a nakombinujete. Vytvoříte samostatná křesílka, pohovku pro dvě nebo tři osoby, rohovou či rovnou sedačku pro pět nebo více lidí, ale také další zajímavé varianty mnoha tvarů a otočení. Nechejte se inspirovat následujícím videem a objevte další způsoby, jak zahradní sestava Komodo skvěle doplní vaši terasu či zahradu.

Nadčasový elegantní design pro pohodlí vašich hostů

Chcete vybavit zahrádku své restaurace skutečně pohodlným zahradním nábytkem, ve kterém se vaši hosté budou u šálku dobré kávy příjemně cítit? Nebo toužíte hostům nabídnout maximální odpočinek u hotelového bazénu? Provozujete lázeňskou nebo zámeckou zahradu a chcete svým hostům dopřát odpočinek v příjemných křesílkách? V pohodlné sedací soupravě Komodo si vaši návštěvníci budou připadat jako doma a navíc se k vám začnou rádi vracet.

Sedačka Komodo na první pohled zaujme nápaditým designem, který spojuje zajímavé područky s jednoduchostí jednobarevných polštářů lákajících k odpočinku už na první pohled.

Pokud navíc nábytek doplníte o praktický odkládací stolek Komodo a variabilní mobilní stěnu Komodo ozdobenou květinami, dopřejete hostům nejen příjemné a útulné posezení, ale také potřebný pocit soukromí.

Ať už má tedy vaše zahradní sestava sloužit k odpolednímu odpočinku u bazénu, či k projednávání obchodních záležitostí, návštěvníci vaší zahrady nebo terasy se budou cítit vždy dostatečně příjemně a uvolněně.

Nábytek pro celoroční použití

Chystáte se zahradní nábytek umístit do otevřeného prostranství, kde bude vystaven různorodým povětrnostním podmínkám? Bude zahradní sestavu využívat velké množství hostů každý den? Pak se při výběru zaměřte na odolný nábytek z osvědčených kvalitních materiálů.

Produkty modulové řady Komodo jsou navrženy přesně pro tyto příležitosti. Jednotlivé komponenty jsou totiž vyrobeny z pevného kompozitního polypropylenu zpevněného skelným vláknem, který je pro větší barevnou stálost probarven ve hmotě. Můžete si tak být vždy jistí, že ani během horkých slunečních dnů nábytek Komodo působením slunečních paprsků nevybledne. Mechanickou pevnost navíc zajišťují i prostorové stabilizátory. Nábytek Komodo je tak přizpůsoben i použití ve vysokozátěžových provozech.

Venkovnímu používání jsou přizpůsobeny i polštáře soupravy, které jsou vyrobeny z odolných rychleschnoucích materiálů. Ani dlouhodobé umístění na dešti tak vaší sedačce neublíží.

Pohodlí za všech okolností

Vyzkoušejte zahradní nábytek Komodo a získejte elegantní posezení s maximálním pohodlím, které se hodí pro každou příležitost. Zahradní sestava Komodo dokáže uspokojit i ty nejvyšší nároky. Budete se tak cítit za všech okolností příjemně a vaši hosté se k vám začnou rádi vracet.