NOVINKA: Dopřejte si dokonalý odpočinek s designovou židlí NET Lounge

2/2/2023

Pohodlně se usaďte, uvolněte se a v klidu si dopřejte nádherného výhledu, osvěžujícího nápoje nebo třeba času tráveného s přáteli. S křeslem NET Lounge nabývá odpočinek zcela nových rozměrů. Představujeme vám novinku v designové řadě zahradního nábytku NET.

Jaké by mělo být křesílko, ve kterém byste chtěli strávit příjemné chvilky? Mělo by mít sklon opěradla tak akorát, aby se vám v něm pohodlně sedělo? Přáli byste si kvalitní provedení a materiál, který něco vydrží? A co kdyby křeslo oplývalo ještě dalšími vychytávkami, jako je třeba úchytka na ručník, který si pod sebe chcete rozprostřít? Přijde vám to nereálné? Jenže právě takové křeslo NET Lounge je!

Materiál pro nadstandardní zátěž

Zahradní nábytek z řady NET je známý svou nadstandardní kvalitou. A ani křeslo NET Lounge není výjimkou. Odolný konstrukční kompozit, ve kterém je nosný polypropylenový materiál zpevněn skelným vláknem, zajišťuje nosnost až 200 kg. Nemusíte se tak bát ani častého používání a vysoké zátěže v hotelových či wellness provozech.

Jak je u řady NET běžné, konce nožiček jsou opatřeny bezpečnostními protiskluznými koncovkami. Židle tak i na hladkém povrchu perfektně drží.

Snadná údržba pro krásný vzhled

Materiál, ze kterého je křeslo vyrobeno, zajišťuje nejen dlouhou životnost, ale také jednoduchou údržbu. Křeslo stačí omýt vodou s detergentem, případně čisticím prostředkem určeným pro plasty. A ještě ke všemu je materiál odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Nemusíte se tak bát brzkého vyblednutí či jiného opotřebení materiálu.

Ty správné rozměry pro vaše pohodlí

Zahradní křesílko NET Lounge bylo vyrobeno tak, aby splnilo veškerá vysoká očekávání. Výška sedáku je položena do výšky 40,5 cm od země, područky podepřou vaše lokty v příjemné výšce 52 cm. A co je na této odpočinkové židli nejlepší? Zaručeně její příjemný sklon zádové opěrky.

Když se do křesílka usadíte, nezbývá vám než odpočívat. A je úplně jedno, jestli jste právě přišli z práce, chcete se pohodlně usadit po wellness proceduře, nebo si toužíte dát kávu či skleničku s přáteli.

Vychytávka, kterou si zamilujete

křesílku NET Lounge se skvěle odpočívá i po pořádné letní koupačce. Kromě všech jeho předností totiž oplývá ještě jednou netradiční vychytávkou. Na zadní straně zádové opěrky jsou na obou stranách praktické úchytky. Těmi snadno přichytíte ručník, na který se chystáte si sednout. Nikde vás tak neobtěžuje shrnutá látka a když potřebujete někam poodejít, nemusíte se bát ani toho, že vám ručník uletí. Designéři při konstruování židle NET Lounge mysleli zkrátka na všechno.

Doplňte svou sestavu NET o luxusní kousek

Křesílka NET Lounge si můžete pořídit hned v několika atraktivních barevných odstínech. Designově i barevně se skvěle hodí i k dalším produktům řady NET. A tak odpočinkovou židlí Lounge můžete doplnit například svou sestavu křesel NET Relax, lavic NET Bench a stolku NET.