Nákupní košík

Lehátko Vulcano

Skládací lehátko Vulcano: symbol vašeho šťastného léta

25/2/2021

Nic nevystihuje prázdninovou pohodu tak jako odpočinek na pohodlném lehátku. Stačí trocha slunce, příjemný polstr  – a rázem se cítíte jako u moře, aniž byste opustili vlastní zahradu. Na jednom pojízdném, a tudíž všudypřítomném stolku máte vychlazený drink, zatímco druhý ukrývá něco lehkého k zakousnutí. Uvolněte se, prosím. Jste v soukromém rezortu Vulcano a vaše dovolená právě začíná.

Začněte nový den kávou, čajem nebo sklenkou vína. Máte přece volno, tak proč si trochu nedopřát? Nemusíte hned sedět vzpřímeně, díky jednoduché manipulaci si snadno vyberete z pěti nastavitelných poloh tu ideální na to, abyste mohli ještě chvilku setrvat v polospánku, ale zároveň měli výhled na celou zahradu. Klidně s sebou vrťte a roztahujte se, jak jste zvyklí v posteli. Venkovní lehátko Vulcano vám dopřeje dostatek pohodlí – je totiž nadstandardně široké.

Stabilita, pohodlnost, praktičnost

Ještě chvilku posloucháte zvuky přírody, ale během okamžiku nastane rušno. Vzbudily se děti! A ihned po vyběhnutí na terasu vám skočí do klína. Bez obav, lehátko je vyrobeno z vysokojakostního propylenu a materiál všech dílů, které jsou určeny k polohování, je speciálně zpevněný. A tak spolehlivě obstojí i pod náporem vašich dětí. Vulcano totiž unese až 200 kg.

Ratolesti mají hlad a dožadují se okamžité svačiny. Naštěstí nemusíte nikam chodit, stačí vám sáhnout do zadní části lehátka, kde je právě pro tyto účely úložný box. Po jídle děti radostně odběhnou a vy zas máte čas pouze pro sebe. Co takhle otevřít knížku? Prostřednictvím samostatných páček po stranách lehátka si lehce navolíte polohu, ve které čtete nejraději. A pak už se můžete plně vžít do děje.

 

 

Bez stolku ani ránu

Po pár kapitolách vás začínají bolet oči. Odložíte knihu na protiskluzový stolek Rodi, přesunete lehátko do vodorovné pozice a dopřejete si krátký šlofíček. Hodinku nato se probudíte a zjistíte, že máte krásně bronzovou přední část těla. Jenže záda jsou ještě bílá, a tak to nemůžete nechat! Proto si lehnete na břicho a necháte pracovat slunce.

Konečně je opálení rovnoměrné, takže se opět pohodlně uvelebíte a znovu změníte polohu lehátka. Honí vás mlsná? Lehkým pohybem si na kolečkách přitáhnete servírovací stolek Galileo, z něhož si vezmete přesně to, na co zrovna máte chuť. Následuje další kolo četby, která se neplánovaně protáhne až do pozdních hodin. Je načase konečně vstát. Lehátko bez problému složíte a za pomoci pojízdných koleček ho jednou rukou odvezete do garáže, kde na vás počká do zítřka, aniž by zabíralo mnoho místa.

Dovolená v barvách antracit, tortora, nebo bílá

Byl to nádherně strávený den, co říkáte? Ještě, že máte skládací lehátko Vulcano, díky kterému se můžete cítit jako v ráji, i když jste jen na své zahradě.